top of page

KTO SME

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page.

O nás

Gingershoty vyrábame v našej malej továrni v Dánsku. Lisujeme výhradne peruánsky bio zázvor, ktorý je najkvalitnejší na trhu a obsahuje najvyššiu koncentráciu Gingerolu. Gingerol je látka príbuzná kapsaicínu, ktorá spôsobuje šťipľavosť a korenistú chuť. Jedinečný produkt, ktorý nakopne, povzbudí a doplní všetky potrebné vitamíny.

Pri výrobe používame výhradne Bio suroviny a produkty balíme do 100% reckylovateľných sklenných obalov, čo zabezpečuje uchovanie najvyššej kvality.

Momentálne vyrábame 2 príchute a to : Zázvor-Pomaranč (extra strong)

                                                                    Zázvor- Jablko

Naším cieľom je ponúkať Vám najkvalitnejšie produkty na trhu a pripravujeme pre Vás nové verzie Gingershotov.

cv pic_edited_edited.png

Timotej Fotta

konateľ spoločnosti

bottom of page